Kronikë e zezë

Një grua vetëvritet duke u hedhur nga ballkoni në Don Bosko

Një grua vetëvritet duke u hedhur nga ballkoni në Don Bosko

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Një grua është hedhur nga ballkoni i banesës së saj në lagjen e Don Boskos në Tiranë dhe për pasojë ka ndërruar jetë në mënyrë të menjëhershme.

Sipas raportimeve të gazetës “Panorama” policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranapost.al