Kronikë e zezë

Një i ri gjendet i pajetë në dhomën e hotelit në Tiranë

Një i ri gjendet i pajetë në dhomën e hotelit në

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në dhomën e një hoteli në Tiranë. Ngjarja e ndodhur mbrëmë, është raportuar pak minuta më parë, nga policia. Po hetohen rrethanat, por nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e viktimës.

Njoftimi i Policisë:

“Më datë 07.03.2022, në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.