Kronikë e zezë

'Pse më sheh ashtu?' Pyetja që i mori jetën 46-vjeçarit nga Patosi

'Pse më sheh ashtu?' Pyetja që i mori jetën

46- vjeçari Përparim Seati i cili u plagos nga fqinji i tij në Kasnicë të Patosit ka ndërruar jetë 6 orë pasi u godit me thikë.

Konfliti nisi me fqinjin e tij në Patos, Alionid Sali nën inatin: “Pse më shikon ashtu”?

Pas plagosjes Seati u fut në sallën e operacionit në Fier dhe ka ndërruar jetë pas 6 orësh.

Sali u arrestua teksa përpiqej të arratisej me makinë.