Kronikë e zezë

Vetëvaret një 36-vjeçar në Bulqizë

Vetëvaret një 36-vjeçar në Bulqizë

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vakardhë, Zerqan. 

Në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Viktima është identifikuar si shtetasi E. Z., rreth 36 vjeç, dyshohet se është vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen dhe arsyet që çuan të riun drejt aktit final.