Kronikë e zezë

Vritet aksidentalisht me armë gjahu një 23-vjeçar

Vritet aksidentalisht me armë gjahu një 23-vjeçar
Foto ilustruese

Një 23-vjeçar me inicialet E.B është vrarë me armë gjahu në Bulqizë. E.B ndodhej për gjah gjatë natës me shokun e tij dhe ky i fundit e ka goditur në shpatull. Si pasojë e plagës së marrë, E.B ka mbërritur pa shenja jete në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:30 dhe raportohet si aksidentale.

Lajmi në përditësim...