Kronikë e zezë

Zjarr në një pallat tek ‘Fresku’. Dëmet vetëm materiale

Zjarr në një pallat tek ‘Fresku’. Dëmet vetëm
Foto Ilustruese

Zjarri pa përfshirë një apartament në katin e katërt të një pallati tek Fresku mëngjesin e sotëm. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Deri tani raportohet vetëm për dëme materiale.

Shtëpia është marrë me qira nga shtetasja E.D.

Lajmi në përditësim…