Showbiz

Kur mami dhe babi takuan Efehanin. Almeda poston foton e parë me djalin

Kur mami dhe babi takuan Efehanin. Almeda poston foton e parë me djalin

Pak minuta më parë Almeda ndau me miqtë në Instagram momentin e parë të takimit me të voglin e saj. Tolgahan ishte aty duke puthur Almedën teksa ajo i merrte erë dhe puthte djalin.

Fytyra e vogëlushit nuk duket as në këtë foto. Siç duket mami dhe babi ende duan ta mbajnë vetëm për vete birin, kurse lumturinë e ndanë me të gjithë. /Tiranapost.al/