Lajme nga Bota

Aksidenti ajror u merr jetën dy notarëve italianë

Aksidenti ajror u merr jetën dy notarëve italianë

Fabio Lombini 22 vjeç dhe Roman Rosseti humbën jetën si pasojë e një aksidenti ajror.

Avioni u rrëzua në Nettuno, menjëherë pas ngritjes pasi shpërtheu në flakë. Shkaqet nuk dihet ende.

Lombini dhe Rosseti ishte të dy notarë të talentuar dhe të njohur në Itali.