Lajme nga Bota

Tjetër hetim për Chiara Ferragnin. Pas vezës së pashkëve blogerja nën hetim edhe për kukullën Trudi

Tjetër hetim për Chiara Ferragnin. Pas vezës së

Më shumë telashe për influencer-en Chiara Ferragni. Pas rastit të pandoros së Krishtlindjeve të Balocco-s dhe vezëve të Pashkëve Dolci Preziosi, Chiara Ferragni tashmë po hetohet me akuzën e mashtrimit të rëndë për kukullën Trudi.

Kjo është ajo që thuhet në dokumentin që prokuroria e Milanos i dërgoi prokurorit të Gjykatës së Lartë.

Mediat raportojnë se vendimi i Gjykatës nuk do të vonojë shumë.