Lajme nga Bota

Djali i Tina Turner gjendet i vdekur në shtëpinë e tij, katër vjet pasi vëllai i tij vrau veten

Djali i Tina Turner gjendet i vdekur në shtëpinë e tij,

Djali i Tina Turner, Ronnie është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Los Anxhelos, në moshën 62-vjeçare. Mediat e huaja raportojnë se ai është gjetur pa shenja jete nga fqinjët.

Shkaku i vdekjes nuk është bërë i ditur dhe mbetet e paqartë nëse vdekja e tij ishte e lidhur me diagnozën e mëparshme të kancerit.

Vdekja e Ronnie vjen vetëm katër vjet pasi djali i madh i këngëtarit, Craig, vrau veten me armë zjarri në korrik 2018.

Tiranapost.al