Lajme nga Bota

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si rrallëherë në plazh

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

Italia ishte një nder vendet me të goditura në Europë nga pandemia e koronavirusit. Kryeministrin Conte e kemi parë shpesh teksa merrte vendime e bëntë postime me foto infermierësh e këshillash për qytetarët.

Së fundmi ai ka gjetur pak ditë ‘qetësie’ për të shpenzuar me partneren e tij larg kostumit e kollares. Të dy janë fotografuar në plazhin e Circeos-s, Giuseppe shfaqet me pantallona të shkurtra dhe një bluzë blu ndërsa partnerja e tij Olivia Paladino 39 vjeçe me një palë trupore (body) ngjyrë smeraldi. Foto të tilla rrallë kapen, pasi çifti nuk është shfaqur shpesh së bashku në publik, duke ruajtur me fanatizëm privatësinë.

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

Javën verore kryeministri me partneren e kaluan në hotel Punta Rossa në San Felice Circeo. Për Olivian nuk dihet shumë, përveçse që është vajza e Cesare Paladino një sipërmarrës në fushën e Hotelerisë, (pronar i Hotel Plaza në Romë) dhe i aktores suedeze Eëa Aulin. Ajo ka një vajzë 12 vjeçe me emrin Eva. Ndërsa Giuseppe ka një djalë 12 vjeç me emri Nicolo nga lidhja me ish gruan Valentina Fico.

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

U deshën 556 ditë që paparacët të kapnin fotot e para të çiftit. Njëra foto u kap në teatrin në Napoli në dhjetor 2019 dhe një tjetër në përurimin e Kinema America në 20 qershor.

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

Nëse nuk do e njihnim kryeministrin Conte, kjo foto do tregonte një çift të thjeshtë, të ulur mbi një peshqir të hollë në një cep për qejfin e tyre.

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si

E njihni partneren e kryeministrit Conte? Çifti 'kapet' si