Lajme nga Bota

E rëndë në Itali, 38-vjeçari vret gruan, fëmijët e mitur, vjehrrën dhe më pas veten

E rëndë në Itali, 38-vjeçari vret gruan, fëmijët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 38 vjeçar mëe origjinë tuniziane ka vrarë gruan, dy fëmijët e mitur, vjehrrën dhe më pas veten.

Ngjarjes së rëndë i ka shpëtuar vajza e madhe e cila në momentin e krimit ndodhej në shkollë.

Tragjedia ka ndodhur në shtëpinë e vjehrrës së autorit, ku bashkëhortja e tij ishte transferuar bashkë me fëmijët pasi kërkonte të divorcohej. Por 38-vjeçari nuk arrinte ta pranonte këtë.

Tiranapost.al