Lajme nga Bota

Ja kush është dhëndri bilioner indian që i këndoi Rihana në dasmë

Ja kush është dhëndri bilioner indian që i këndoi

Anant Ambani, djali i miliarderit indian Mukesh Ambani është martuar së fundmi me Radhika Merchant.

Mukesh Ambani është kryetari i kompanisë Fortune 500 Reliance Industries dhe ka një vlerë neto prej 113 miliardë dollarësh .

Dita e parë e festës, e cila po zhvillohet në Gujarat, Indi, pati një performancë private nga Rihanna.

View this post on Instagram

A post shared by Filmy Only (@filmyonly)