Lajme nga Bota

Mbreti Charles do t’i heqë titujt mbretëror Harryt dhe Meghanit nëse sulmojnë Kate Middleton në dokumentarin e tyre

Mbreti Charles do t’i heqë titujt mbretëror Harryt dhe Meghanit

Mbreti Charles do të heqë titujt mbretërorë të Harry -t dhe Meghan nëse ata sulmojnë drejtpërdrejt Princeshën e Uellsit në serialet e tyre dokumentarë në Netflix, ka pohuar një ekspert mbretëror.

Mbreti Charles do t’i heqë titujt mbretëror Harryt dhe Meghanit

Komentatori Michael Cole bëri këtë deklaratë pasi një trajler i dokumentarit” ‘Meghan e Harry’ është publikuar para një jave.

Mbreti Charles do t’i heqë titujt mbretëror Harryt dhe Meghanit

Ndërkohë, ekspertët kanë spekuluar se seria e dokumentarëve do të prekë jetën e Princeshës së Uellsit përpara se të martohej me Princin Ëilliam.