Lajme nga Bota

Princi William bën postimin e parë në rrjetet sociale që nga njoftimi i Kate Middleton

Princi William bën postimin e parë në rrjetet sociale që nga

Princi William është rikthyer në rrjetet sociale për herë të parë që kur Kate Middleton njoftoi se po i nënshtrohet trajtimit të kancerit. Ai ka ndarë një mesazh në x ku komenton tërheqjen e atletes Rachel Daly nga futbolli.

“Faleminderit për kaq shumë shfaqje të paharrueshme Rachel Daly ”, shkroi Princi William në llogarinë zyrtare që ndan me gruan e tij.

Ai shtoi, "Sa më shumë gola të tjerë për Villa tani!"

Princi William ka mbajtur një profil të ulët javët e fundit ndërsa Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi 5-vjeçar Louis janë në pushim shkollor pas festës së Pashkëve. Familja po kalon kohë private së bashku pas njoftimit të Kate se ajo është duke iu nënshtruar trajtimit të kancerit.