Lajme nga Bota

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E krahasojnë me Kevin tek Home Alone

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Barron Trump, 14 vjeç është djali më i vogël i Donald Trump dhe fëmija i vetëm që ka me bashkëshorten Melania. Në ditën e fjalimit të fundit të ish presidentit amerikan, ku të pranishëm ishin të gjithë fëmijët e tij, Barron Trump nuk dukej asgjëkundi. Ai nuk e dëgjoi nga afër as fjalimin e lamtumirës së babait. Për të thuhet se shkoi në Florida me prindërit e tij me avionin e Air Force One, por askush nuk e ka parë të dalë nga Shtëpia e Bardhë mëngjesin e së mërkurës nga ku dolën dorë për dore Donald me Melanian.

Mbetet e paqartë se çfarë ndodhi me Barron, por mungesa e tij ka sjell reagime të shumta në rrjet. Komentuesit e krahasojnë me Kevin tek filmi i Vetëm në Shtëpi.  

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Ka dhe prej atyre që tallen për shkak të mungesës së simpatisë që kanë patur për Trumpin president duke thënë se ai mund të jetë i fshehur në bodrumin e Shtëpisë së Bardhë dhe familja Biden duhet të kontrollojë. 

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Mediat amerikane shkruajnë se Trump me Melanian dhe Barron mund të qëndrojnë për disa kohë në rezidencën e tyre në Mar-a-Lago në Palm Beach të Floridas.

Gjatë fjalimit të lamtumirës, ishin të pranishëm fëmijët e Trump, mes tyre Ivanka me bashkëshortin Jared Kushner, Tiffany dhe Donald Trump Junnior.

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

Pse rrjeti po zien për adoleshentin e familjes, Barron Trump?  E

*Tiranapost.al.