Lajme nga Bota

Shpërthen rrjeti me videon e Bill Clinton në fjalimin e Biden: Çfarë bëri?

Shpërthen rrjeti me videon e Bill Clinton në fjalimin e Biden:

Në rrjetet sociale po qarkullon një video e Bill Clicton, në momentin kur Joe Biden po mbante fjalimin pas betimit në Capitol Hill në Uashington.

Kamerat e kanë fokusuar teksa ish presidenti mbyll sytë e ndërkohë që Joe Biden flet. Shumë janë të bindur se ish presidenti i futi një sy gjumë dhe komentet në rrjet nuk kanë të mbaruar.

Bill Clinton dhe gruaja e tij Hillary morën pjesë në inaugurimin e Joe Biden dhe Kamala Harris.

Ish presidenti Clinton 74 vjeç thuhet të jetë ndjerë i lodhur dhe në pamundësi në atë moment të ulej diku dhe të pushonte.

Shpërthen rrjeti me videon e Bill Clinton në fjalimin e Biden:

Shpërthen rrjeti me videon e Bill Clinton në fjalimin e Biden:

Pranë tij ndodhet edhe ish Presidenti George W. Bush me ish-zonjën e parë Laura Bush i cili e ndek gjithë kohën Joe Biden i cili fliste për një moment historik të Amerikës.

Shpërthen rrjeti me videon e Bill Clinton në fjalimin e Biden:

Të gjithë ish presidentët ishin të pranishëm në ceremoni, përveç Donald Trump i cili theu traditat dhe nuk qëndroi as në inaugurim dhe as për ta pritur në Shtëpinë e Bardhë.

*Tiranapost.al.