Lajme nga Bota

Është ndër aktoret më të famshme italiane të viteve 90-të, por si duket Barbara De Rossi sot?

Është ndër aktoret më të famshme italiane të

Barbara De Rossi është një ndër aktoret më të njohura italiane të viteve 90-të, e cila shpesh është shfaqur në role argëtuese.

Por sot, sekuencat dhe fotot e shfaqura tregojnë se do të rikthehet në “Verissimo” për të treguar historinë e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Verissimo (@verissimotv)

E veshur me këmishë të bardhë e xhaketë lëkurë, aktorja 60-vjeçare duket tejet në formë.

Teksa kanë parë videon dhe fotot e saj, fansat kanë vërshur me komplimenta, ndërsa shkruajnë se mezi presin të dëgjojnë historinë e saj të cilën do ta tregojë sot në Canale5.