Lajme nga Bota

Si e uron Isabel Allende partnerin e saj Roger

Si e uron Isabel Allende partnerin e saj Roger

Shkrimtarja e famshme kiliane ka uruar për përvjetor partnerin e saj Roger Cukras. Jo se i mungojnë fjalët Isabel Allende apo dashuria për ta shprehur, por 77 vjeçarja ka preferuar të bëjë një urim të thjeshtë me një fjali dhe me një tortë domethënëse kur ishin më të rinj. 

Si e uron Isabel Allende partnerin e saj Roger

Shihen të dy të kapur për dore, Isabel me fustan nusërie dhe dhe një tufë lulesh në duar, ndërsa partneri i saj Roger me kostum dhe një kapelë. Pranë tyre qëndrojnë dy qentë.

‘Gëzuar përvjetorin, për Roger-in tim të dashur’, shkruan Isabel. 

Si e uron Isabel Allende partnerin e saj Roger

Si e uron Isabel Allende partnerin e saj Roger

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz Aniversario para mi querido Roger. Happy Anniversary to my beloved Roger.

A post shared by Isabel Allende (@allendeisabel) on