Lajme nga Bota

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në serial

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në

Në rrjet po ziejnë komentet pasi në serialin e njohur të The Simpsons të vitit 2000 ka ngjashmëri të madhe të veshjes së Kamala Harris me personazhin e serialit Lisa Simpson e cila bëhet presidente e Amerikës. Personazhi në serial shfaqet me xhaketë ngjyrë blu, varëse me perla të bardha. I vetmi ndryshim është bluza poshtë.

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në

56-vjeçarja Kamala Harris mori pjesë në inaugurimin e Joe Biden si president i SHBA-së me kostumin ngjyrë vjollcë dhe me varësen me perla të personalizuar nga Porto Rikan Wilfredo Rosado. Ajo u betua si zv.presidente e SHBA-ve. 

Nuk është hera e parë që ngjarjet në The Simpson ndodhin në të vërtetë, siç ishte emërimi i presidentit Donald Trump.

Komentet dhe fotot që po qarkullojnë në rrjet: 

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në

The Simpson godet sërish! Veshja e Kamala Harris e parashikuar në

*Tiranapost.al.