Lajme nga Bota

Video/ Kjo grua bërtet me të madhe se i thanë vendose maskën: Kam probleme me frymëmarrjen...

Video/ Kjo grua bërtet me të madhe se i thanë vendose

Një grua e acaruar fillon të bërtasë me të madhe duke thënë: 'Ju derra të ndryrë', pasi iu kërkua nga punonjësit të vendosë maskën teksa hyri në supermarket. Ajo përplas shportën e produkteve dhe fillon të bërtasë, duke pretenduar se po turpërohet se nuk ka vendosur maskën në qendrën tregtare Trader Joe në Kaliforni.

Video/ Kjo grua bërtet me të madhe se i thanë vendose

Në incidentin e filmua nga një klient tjetër, ajo thotë: Ju dreq derrash të ndyrë, të gjithë ju. Unë kam probleme me frymëmarrjen dhe nuk mund ta mbaj. Mendoni se kjo situatë është në rregull? Po më ngacmoni. Mjeku nuk më lë të vë maskë dhe ju po më detyroni, po shkelni ligjin federal. Po më filmoni? Kapeni këtë moment.

Videoja e postuar në Twitter është klikuar nga miliona njerëz.