Lajme nga Bota

Video/ Meloni kërcen vallen popullore Italiane gjatë samitit të G7

Video/ Meloni kërcen vallen popullore Italiane gjatë samitit të

Giorgia Meloni ka kërcyer pizzica, një valle popullore italiane, gjatë një prej darkave tipike puliane që u zhvillua gjatë samitit të fundit të G7.

Kryeminstrja ka publikuar një fragment disa sekonda në rrjetet e saj sociale dhe videoja është bërë virale në rrjet.