Aktualitet

Lëkundet Tirana nga tërmeti

Lëkundet Tirana nga tërmeti

Një tërmet me magnitudë 3.6 dhe thellësi 10 kilometër është ndjerë pak minuta më parë në Tiranë, në orën 10:09.

Sipas informacioneve të para, epiqendra ishte në perëndim të Bulqizës.

Nuk raportohet për dëme.