Showbiz

‘Mamaja juaj bëri seks për t`ju lindur’. Bebe u përgjigjet kritikëve të fotos nudo

‘Mamaja juaj bëri seks për t`ju lindur’. Bebe u

Bebe e festoi ditëlindjen duke postuar një foto gati nudo, e shtrirë përtokë në tualet e duke u grimuar dhe mes shumë njerëzve që e kritikuan ishte edhe i ati.

https://www.instagram.com/p/B1y0WsJl-gw/

?Hiqe shpejt atë foto?, i ka thënë ai Bebes e cila e kishte përgjigjen në majë të gjuhës: ?Nuk e heq?.

Bebe shtoi se tashmë është një grua e rritur që mund të postojë ç`të dojë në Instagramin e saj dhe qëllimi i vetëm i kësaj fotoje është ai i përhershmi: të tregojë që ndihet mirë me trupin e saj.

Dhe në fund një mesazh e pati edhe për të gjithë ata që në rolin e shenjtorit e kritikuan: ?Mos harroni që nëna juaj bëri seks për t`ju sjellë në jetë?, tha Bebe për E News.

*Ky post u përshtat nga Metro dhe është realizuar nga Fabjola Hije.