Showbiz

Maratona kthehet tek Anjeza

Maratona kthehet tek Anjeza

Pas një shkëputjeje 8-vjeçare nga ?Maratona e Këngës?, e pas disa prezantueseve që provoi gjatë këtyre viteve, koncerti iu ribesua Anjeza Majës. Ajo sapo njoftoi ndjekësit e saj në Instagram se do të jetë prezantuesja e koncertit maratonë që shëtit nëpër Shqipëri e që për 5 vite rresht identifikohej nga Anjeza.

[caption id="attachment_398254" align="aligncenter" width="1026"] Postimi i Anjeza Majës në Instagram[/caption]

Iu rikthye këtë sezon veror dashurisë së vjetër dhe tashmë do të jetë për çdo javë (duke nisur nga kjo e shtunë) në një qytet të ndryshëm të Shqipërisë.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije