Showbiz

‘Më gjej një mashkull të famshëm britanik’. Zbulohen bisedat kur Meghan i kërkonte shoqes t'i gjente burrë

‘Më gjej një mashkull të famshëm britanik’.

Lizzie Cundy, shoqe me Meghan prej kohësh zbuloi një bisedë të bërë mes tyre 3 vjet para se Meghan të njihte Harry-n.

[caption id="" align="aligncenter" width="634"]Looking for love: Meghan Markle reportedly asked Lizzie Cundy to help her find a 'famous British man', three years before she met Prince Harry Meghan Markle dhe Lizzie Cundy[/caption]

50-vjeçarja tregoi për “The Sun”: “Ne po bënim një bisedë gocash dhe Meghan më tha: ‘Njeh ndonjë djalë të famshëm britanik. Jam single dhe më pëlqejnë burrat anglezë’. Unë ia ktheva: ‘Ok, do dalim jashtë dhe do ta gjejmë një për ty’".

Pastaj Meghan e gjeti vetë britanikun e saj e ç`britanik. Atë më të mirin, princin prej vërteti.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.