Showbiz

Më i vogli i Backstreet Boys, baba për herë të dytë pas një aborti

Më i vogli i Backstreet Boys, baba për herë të dytë pas

Tetë muaj pas një aborti spontan, Nick Carter dhe gruaja e tij Lauren Kitt do bëhen sërish prindër. Ai postoi një foto të të katërve, djalit Odin, gruan me bebin tek barku dhe vetes.

[caption id="" align="aligncenter" width="634"]Bumping along nicely: Nick Carter, 39, and wife Lauren Kitt, 35, are expecting baby #2. Seen here with three-year-old son Odin Reign Carter Familja e Nick Carter[/caption]

Kur humbën fëmijën 3 muajsh në shtatorin që kaloi Nick bëri një status prekës ku shkruante se motra e vogël e Odin nuk ia doli dot, megjithatë ai mundi të shkonte në koncertin e asaj nate për hir të fansave.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.