Aktualitet

Me kapuç, streçe dhe kambale. Meghan Markle i zhveshi rrobat e dukeshës

Me kapuç, streçe dhe kambale. Meghan Markle i zhveshi rrobat e

Meghan Markle është duke shijuar ditët e para si njeri i zakonshëm. Larg fustaneve poshtë gjurit ose pak sipër gjurit, larg takave që s`iu ndanë as në ditët e fundit të shtatzënisë. Meghan mori Archie-n, dy qenushët e saj dhe dolën shëtitje. Vuri një kapuç, veshi kambale, streçe dhe shijoi xhiron. Paparacët e fotografuan, i shpërndanë fotot.

Meghan po bën jetën që do dhe shumë shpejt do t`i bashkohet edhe Harry, i cili është nisur drejt Kanadasë.

Meghan Markle took son Archie and her dogs Oz and Guy for a walk in the woods in Vancouver yesterday as her husband Harry flew in from the UK

Two Royal Protection Officers strolled behind her at a discreet distance for the morning outing - it is not known if they are British or Canadian

Çifti i dukëve të Sussex do lënë titujt pasi deklaruan se nuk do përdorin fondet publike dhe do jetojnë duke punuar si njerëz të thjeshtë.

*Ky post u përshtat nga Fox News dhe është realizuar nga Fabjola Hije.