Showbiz

Moda e ditës së parë të shkollës ka ndryshuar dhe s`ka më lidhje me princeshat

Moda e ditës së parë të shkollës ka ndryshuar dhe s`ka

Dita e parë e shkollës erdhi dhe bashkë me të edhe qejfi i kombinimeve të rrobave, sandaleve dhe çantës. Dhe kjo moda e këtij viti nuk ka asnjë lidhje me ca vite shkuar. Asnjë vajzë me temina, tylra dhe fustane princeshash. Një bluzë sportive e bardhë ose e zezë dhe një palë xhinse ose pantallona të zeza janë më të bukura.

 

Kështu u veshën vajzat e gazetarit Endri Xhafo, Zoi dhe Sofi, Belen e Sokol Ballës, kështu u vesh Anna Gjebrea, kështu u vesh Kaltrina e Dr. Florit dhe po ashtu edhe Hana, mbesa e Rudina Dembacajt.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije