Modë

Blerjet online nuk janë të komplikuara: Një udhëzues hap-pas-hapi për markat më të njohura në botë në dyqanin online të Fashion&Friends

Blerjet online nuk janë të komplikuara: Një udhëzues

Pse të prisni për një fundjavë të lirë për të dale për shopping, ose pse të kaloni orë të tëra duke ecur nëpër dyqanet tuaja të preferuara në kërkim të një modeli të caktuar të këpucëve ose një xhakete të lehtë për pranverë, kur mund ti bëni të gjitha këto në disa minuta?

Kurseni kohën, shmagni rradhën, gjeni gjithçka që ju nevojitet në përmasën tuaj - të gjitha këto në dyqanin online Fashion&Friends.

Çfarë ofron një faqe interneti që do të ju bëjë të dashuroheni me të në klikimin e parë?

Mbi 25 nga markat më të mira të modës në botë janë të mbledhura në një vend, duke përfshirë BOSS, Calvin Klein, HUGO, Tommy Hilfiger, Guess, Moschino Jeans, Replay, Cesare Paciotti dhe shumë të tjera.

Raftet virtuale të Fashion&Friends sjellin qindra veshje të reja, këpucë dhe aksesorë për meshkuj dhe femra çdo javë, drejt nga sfilatat e modës në botë.

Blerjet online nuk janë të komplikuara: Një udhëzues

Si të porosisni një produkt?

Krijoni një llogari në faqen e internetit me informacionet bazë, si emrin dhe mbiemrin, adresën e postës elektronike dhe fjalëkalimin.

Pastaj, shfletoni ofertat e shumta për meshkuj dhe femra, dhe kur të gjeni produktin që dëshironi të porosisni, klikoni në imazhin e tij për të hapur pamjen e detajuar.

Zgjidhni veshjen/këpucët/aksesorët që ju pëlqenë në masën tuaj dhe shtojeni në shportën e blerjeve online.

Kur të jeni të kënaqur me zgjedhjen tuaj, vazhdoni me procesin e porositjes. Zgjidhni metodën tuaj të preferuar të pagesës dhe futni adresën tuaj të transportit për të plotësuar procesin.

Blerjet online nuk janë të komplikuara: Një udhëzues

Sa kohë merr porosia të mbërrin në adresën tuaj të shtëpisë?

Paketa zakonisht do të mbërrijë në adresën tuaj brenda dy deri në pesë ditë punë nga koha e porosisë. Dërgesa bëhet në të gjithë Shqipërinë, dhe për shuma mbi 3,000 Lekë, dërgesa është falas. Mund të paguani me para në dorëzim.

Nëse ndryshoni mendje ose masa nuk përshtatet?

Mund të kthehet produkti brenda 14 ditëve nga dita e blerjes, nëse është në gjendjen në të cilën e merrni atë.

Procesi është shumë i thjeshtë. Identifikohuni në llogarinë tuaj në faqen e internetit të Fashion&Friends dhe zgjidhni artikullin që dëshironi të ktheni në seksionin "Porositë e mia". Plotësoni fushat e nevojshme.

Pastaj telefononi qendrën e kujdesit ndaj klientit në numrin +35544524280. Shënoni dhe mbani afër numrin e porosisë tuaj për të përfunduar procesin sa më shpejt të jetë e mundur.

Paketoni formularin e kthimit që keni shkarkuar nga faqja e internetit Fashion&Friends dhe telefononi shërbimin e postës Mr.Courier, i cili do të marrë paketën dhe do ta kthejë në adresën e specifikuar.

Vizitoni dyqanin online të Fashion&Friends në www.fashionandfriends.com dhe eksploroni markat më të njohura në botë, vetëm një klik larg.