Modë

Crocs-at me takë janë moda e fundit

Crocs-at me takë janë moda e fundit

Disa do çmenden pas tyre, të tjerë mund t`i urrejnë. Siç ndodh gjithmonë me modën.

Marka spanjolle Balenciaga në një bashkëpunim me Crocs u ka vënë shapkave të famshme, takë. Ky kombinim i veçantë u prezantua më 6 qershor në pasarelat ku u shfaqën modelet e reja të koleksioneve të 2022-shit për këpucët.

Crocs-at me takë janë moda e fundit

Ato shiten momentalisht vetëm online dhe kushtojnë 800 dollarë. Më vonë do të shiten edhe në dyqanët fizikë.

Crocs-at me takë janë moda e fundit

Një model është gati edhe për në dimër.

*Artikulli i Roba Da Donne u përshtat në shqip nga Tiranapost.al