Modë

Moda e re është seksi

Moda e re është seksi

Moda e re e sezonit pranverë-verë ka brenda detaje sensuale. Diku një prerje, diku një bark jashtë, diku dekolteja më e hapur, kurrizi jashtë, fustane pas trupit. Këto janë trendet.

Sa për ngjyrën, zakonisht sugjerohet e bardha dhe e zeza.

Moda e re është seksi

Moda e re është seksi

Seksi mund të dukesh edhe me pantallona të zeza dhe një bluzë të bardhë. Nëse bluza ka një detaj elegant. Si në këtë rast, në koleksionin e Brandon Maxëell Pranverë 2021.

Moda e re është seksi

Moda e re është seksi

E mira e këtij trendi është që mund të ruash feminitetin edhe pa u detyruar të veshësh fustan.

Moda e re është seksi

Moda e re është seksi

Elle ka përzgjedhur disa modele, shkëputur nga pasarelat.

*Artikulli i Elle u përshtat në shqip nga Tiranapost.al