Showbiz

Modeli i fustani më IN që do të kthejë kokat e kalimtarëve

Modeli i fustani më IN që do të kthejë kokat e

Për momentin fustani më IN është ai me rripa i zi.

Është seksi dhe me stil, ndërsa mund të vishet për raste të ndryshme nga paraditja në mbrëmje.

Pavarësisht se jeni me pushime apo të ftuara në një dasmë, diferencën e bëjnë aksesorët, një palë syze dielli “cool” ose një çantë klas. / Le Fashion/ Tiranapost.al

*Shfleto galerinë për 9 modelet më në modë