Moti

A do të ketë shi në fundjavë, shiko motin dhe pastaj bëj planet

A do të ketë shi në fundjavë, shiko motin dhe pastaj

Sipas MeteoAlb: Vendi yne ne pjesen e pare te dites do te dominohet nga moti i kthjellet. POR ne pjesen e dyte te dites parashikohet qe vranesirat e lehta te shfaqen ne territor, KU me te dukshme do te jene ne zonat malore, ndersa bregdeti MBETET me kthjellime.

A do të ketë shi në fundjavë, shiko motin dhe pastaj

Temperaturat e ajrit do te MBETEN konstante në mëngjes, POR do te rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 24°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Verior - Verilindor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.