Moti

Bregdeti me mot të kthjellët! Lexoni parashikimin me temperaturat për këtë të diel

Bregdeti me mot të kthjellët! Lexoni parashikimin me temperaturat

Sipas MeteoAlb: Me alternime kthjellimesh dhe vranesirash do te PARAQITET territori shqipetar, KU zonat bregdetare do te jene ne mbizoterimin e kthjellimeve, POR ne zonat Juglindore vranesirat kalimtare do te gjenerojne rreshje te karakterit lokal.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR MBETEN konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 36°C.

Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.

Bregdeti me mot të kthjellët! Lexoni parashikimin me temperaturat