Moti

Ditë pranvere! Sa do arrijnë temperaturat sot dhe nesër?

Ditë pranvere! Sa do arrijnë temperaturat sot dhe nesër?

Sipas MeteoAlb: Pjesa e pare e dites do te vijoje te jete me kthjellime ne te gjithe territorin. POR gjate pjeses se dyte te dites parashikohet te kemi kalime te lehta vranesirash ne vendin tone, te cilat me te theksuara do te jene pergjate shtrirjes Lindore.

Ditë pranvere! Sa do arrijnë temperaturat sot dhe nesër?

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, POR do te ulen ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 20°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 3 balle.