Moti

Do bjerë shi sot në bregdet? Lexoni parashikimin dhe tabelën për motin

Do bjerë shi sot në bregdet? Lexoni parashikimin dhe tabelën

Sipas MeteoAlb: Vendi yne MBETET ne mbizoterimin e motit te qendrueshem deri ne oret e mesdites, KU dhe pritet qe vranesirat te shtohen duke sjell rrebeshe afat shkurtra shiu ne zonat malore, ndersa bregdeti mbetet ne kushte te qendrueshme atmosferike.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, POR  MBETEN te pandryshuara ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 17°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare  ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Do bjerë shi sot në bregdet? Lexoni parashikimin dhe tabelën