Moti

E diel e acartë! Lexoni parashikimin e motit me temperaturat para se të dilni nga shtëpia

E diel e acartë! Lexoni parashikimin e motit me temperaturat para se

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qendrueshme atmosferike do te MBIZOTEROJNE Shqiperine duke sjelle kthjellime dhe vranesira te pakta ne territor. POR ne oret e pasdites vranesirat pritet te shtohen duke krijuar mundesi per reshje te izoluara debore.

Temperaturat e ajrit do te ulen ndjeshem në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -13°C deri në 6°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 40 km/h nga drejtimi Verior - Verilindor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

E diel e acartë! Lexoni parashikimin e motit me temperaturat para se

*Tiranapost.al.