Moti

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Gjithë vendi është zgjuar nga era e fortë dhe shiu. Pushuesit në zonat bregdetare vetëm pak minuta më parë kanë arritur të dalin nga dhomat e hoteleve për të parë rreth e rrotull ç`ka lënë pas furtuna dhe shiu. Disa pamje nga Jugu tregojnë çadra të këputura në mes, karrige të thyera dhe shezlong të shkatërruar.

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Foto dhe Video nga Jugu/ Çfarë la pas moti i keq i mëngjesit?

Sipas Meteoalb, edhe nesër pritet të ketë shira lokalë për t`u përmirësuar më pas moti ditën e premte.


Tiranapost.al