Moti

Këto janë qytetet ku pasdite nis shiu

Këto janë qytetet ku pasdite nis shiu

Sipas MeteoAlb: Territori shqiptar do te jete me kthjellime dhe vranesira te here pas hershme ne pjesen e pare te dites. POR ne pjesen e dyte te dites vranesirat do te shtohen duke gjeneruar rreshje te izoluara shiu ne vendin tone.

Këto janë qytetet ku pasdite nis shiu

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 21°C.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Verior - Verilindor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.