Moti

Kujdes nga temperatura e lartë sot

Kujdes nga temperatura e lartë sot

Sipas MeteoAlb: Ultesira Perendimore do te jete ne kushte te qendrueshme
atmosferike. POR me vranesira te shpeshta dhe rreshje te karakterit lokal PARAQITEN
zonat Lindore dhe Veriore. NDERSA oret e vona te nates permiresojne motin edhe ne
keto zona.

Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, POR rrite ne mesditë duke luhatur vlerat
nga 15°C deri në 38°C.

Era do fryjë mesatare ne toke dhe e forte ne det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi
Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 4 balle.

Kujdes nga temperatura e lartë sot