Moti

Kur do ikin shirat e do rikthehet vera? Parashikimi i motit për ditët në vazhdim

Kur do ikin shirat e do rikthehet vera? Parashikimi i motit për ditët

Dita e sotme ka nisur dhe do përfundojë me shi. Reshjet kanë pushtuar gjithë vendin dhe i kanë ulur temperaturat deri në 32 gradë.

Kur do ikin shirat e do rikthehet vera? Parashikimi i motit për ditët

Kushtet atmosferike do të jenë drejt përmirësimit që nesër. Temperaturat do rriten me 2 gradë dhe shirat do jenë lokalë.

Megjithatë vera do të rikthehet ditën e premte (sidomos për ty që po pret të zbresësh tek zhezlonget).