Moti

Pamjet/ Çmendet moti në Jug

Pamjet/ Çmendet moti në Jug

Siç edhe parashikimi i motit njoftoi, dita e sotme ka nisur me ulje te ndjeshme temperaturash dhe shi në gjithë territorin e vendit. Rreshjet e shiut nuk kanë kursyer as jugun, duke i mbyllur pushuesit në dhomat e hotelit. 


Pamjet e mësipërme kanë mbërritur këtë mëngjes në redaksinë e Tiranapost nga jugu i vendit.