Moti

Para se të bëni plane për fundjavën, shikoni motin

Para se të bëni plane për fundjavën, shikoni motin

Sipas MeteoAlb: Paraditja ne vendin tone do te jete me kthjellime ne ultesiren Perendimore dhe me vranesira kalimtare ne zonat malore. POR oret vijuese do te shtojne vranesirat ne territorin Shqipetar, ku me te theksuara vranesirat do te jene ne
zonat Veriperendimore duke krijuar mundesi te pakat per rreshje te izoluara.

Para se të bëni plane për fundjavën, shikoni motin

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR do te ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Po fundjava?

Para se të bëni plane për fundjavën, shikoni motin