Moti

Reshje shiu në të gjithë vendin sot!

Reshje shiu në të gjithë vendin sot!

Moti sot do të jetë me vranësira në mëngjes që do të pasohen nga reshje shiu dhe rrebeshe në të gjithë vendin në mesditë dhe pasdite.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 14-20 gradë, vlerat maksimale do te jenë me rënie ne veri 24-26°C deri në 28-33°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 ballë në det të hapur.

Tiranapost.al