Moti

Rrebeshe shiu në të gjithë vendin

Rrebeshe shiu në të gjithë vendin

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin në territorin shqiptar vranësira të dendura të cilat parashikohet të sjellin reshje të konsiderueshme. POR pritet që herë pas here reshjet të jenë dhe në formë rrebeshi në një pjesë të mirë të vendit tonë.

Rrebeshe shiu në të gjithë vendin

Temperaturat e ajrit do të MBETEN të pandryshuar në mëngjes, POR do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 20°C.

Era do të fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 6 ballë.