Moti

Rriten lehtë temperaturat, ja parashikimin e motit për ditën e sotme

Rriten lehtë temperaturat, ja parashikimin e motit për ditën e

Sipas MeteoAlb: Vendi yne MBETET ne MBIZOTERIMIN e kthjellimeve te pakta dhe vranesirave te shpeshta te cilat do te sjellin rreshje shiu ne ultesiren Perendimore, ku gjate pasdites rreshjet do te intensifikohen ne intervale te shkurtra kohore. NDERSA me rreshje debore do te jene zonat malore.  

  Rriten lehtë temperaturat, ja parashikimin e motit për ditën e

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR MBETEN konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 13°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 70 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim mbi 6 ballë.