Moti

Rriten temperaturat, lexoni parashikimin e motit për çdo qytet

Rriten temperaturat, lexoni parashikimin e motit për çdo qytet

Sipas MeteoAlb: Vendi yne do te MBETET me alternime kthjellimesh dhe vranesirash te pakta gjate paradites. NDERSA ne oret e mesdites dhe pasdites vranesirat do te behen me te dukshme ne territor, KU do te jene me te theksuara ne zonat pergjate kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 30 km/h nga drejtimi Verior - Verilindor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Rriten temperaturat, lexoni parashikimin e motit për çdo qytet

Rriten temperaturat, lexoni parashikimin e motit për çdo qytet