Moti

Shijoni diellin dhe sot, nesër fillon shiu

Shijoni diellin dhe sot, nesër fillon shiu

Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites MBETEN me kthjellime dhe vranesira te pakta, KU me te dukshme kthjellimet do te jene ne ultesiren perendimore. NDERSA ne oret e mesdites dhe ne vijim priten kalime te lehta te vranesirave, te cilat me te theksuara do te jene ne zonat malore.

Shijoni diellin dhe sot, nesër fillon shiu

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE te ulen në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 24°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 3 - 4 balle.