Moti

Sot ditë e kthjellët me pak vranësira

Sot ditë e kthjellët me pak vranësira

Sipas MeteoAlb: Deri ne oret e mesdites territori do te jete me kthjellime dhe vranesira
kalimtare te cilat do te krijojne mundesi per shira te paket ne Veri. POR oret vijuese do ti
bejne kthjellimet me te dukshme ne zonat perendimore.

Sot ditë e kthjellët me pak vranësira
Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, POR MBETEM konstante ne mesdite duke
luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 28°C.
Era do fryje e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi
Verior-Verilindor duke krijuar dallgëzim 4 balle.